Twórczość i emocje

Emocje. Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko. Lokalizacja: Lublana (Słowenia) Emocje. Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko. Lokalizacja: Lublana (Słowenia)

Emocje

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko.

Wszelka twórczość – malowanie, rysowanie, uprawianie muzyki, komponowanie, śpiewanie, poezja, pisanie, gotowanie, pieczenie, fotografowanie, tworzenie rzeźb, ozdób, strojów, instalacji, wydarzeń, dbanie o wyjątkową formę czegoś, czym się na co dzień zajmujesz, czegoś, co komuś wręczasz, wszelkie twórcze eksperymentowanie jest językiem emocji w swojej najczystszej postaci. Są to ujęcia emocji wykonywane w różnych technikach i formach. Ich ulotność utrwalona i zaklęta w czymś co można komuś pokazać, zagrać, podarować, przedstawić tak, żeby miał szansę poczuć to samo, coś podobnego, żeby miał możliwość poczuć się kimś wyjątkowym lub przeżyć coś w specjalny sposób.

Emocje można wyrazić w niezliczonych formach i na nieskończoną ilość sposobów. Do rangi twórczości można podnieść każde zajęcie. W każdą czynność można włożyć zaangażowanie, szacunek, Miłość, dobre intencje, szlachetność i życzliwość. Przekazywane w ten sposób emocje to mosty pomiędzy ludźmi.

Twórz i wkładaj w swoje działania swoje najlepsze emocje. Bądź twórcą. Bądź artystą! To bardzo ważna rola.  Słowami przekażesz cząstkę. Emocjami wszystko!