Świadkowie

Świadkowie - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA - Lokalizacja: Księżyc widziany z Kłodzka 10.08.2014 Świadkowie - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA - Lokalizacja: Księżyc widziany z Kłodzka 10.08.2014

Istnieją tacy świadkowie, którzy zawsze są obecni i wszystko widzą, a jednak nigdy niczego nie komentują, nie robią wyrzutów, nie oskarżają, nie zajmują stanowiska, nie krytykują i nie wchodzą w dyskusje. Bez słowa wspierają wszystko co robisz, niezależnie od tego, jakie są Twoje intencje, jednak skutki swoich działań ponosisz osobiście.

Nigdy nie jesteś osamotniony. Zawsze masz towarzystwo. Zawsze ktoś z uwagą i z zaangażowaniem obserwuje każdy Twój krok. Niezależnie od tego, czy jesteś tego świadomy czy nie – wspierają Cię potężne Moce. Tajemne Siły. Nieubłagane naturalne prawa. Każdy z nas jest pod ich ogromnym wpływem: Cokolwiek myślisz – urzeczywistnia się to w Twoim życiu. W cokolwiek wierzysz – staje się to prawdą. Cokolwiek afirmujesz – tak właśnie się dzieje. Czyż to nie doskonały powód, żeby zachowywać się godnie, mówić prawdę, dawać z siebie to co najlepsze i podejmować decyzje mocno wsparte sercem?

Czy jesteś świadomy tego, w co naprawdę wierzysz?

* * * * *

Coaching Prosperity

W procesie Coachingu Prosperity dużą uwagę przywiązujemy do budowania przez Klienta odpowiedniego nastawienia mentalnego i do codziennego praktykowania wysokiego standardu dobrych, rozwijających zachowań. Wiemy bowiem, że to co dajemy innym i jakość intencji, z jaką prowadzimy swoje życie, wraca do nas w zwielokrotniony sposób i buduje jakość naszej przyszłości.  

Fot. T. Milczarek