Nieśmiertelność

Nieśmiertelność. LUDZIE SĄ JAK DRZEWA. Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko (fisheye). Lokalizacja: Kłodzko Nieśmiertelność. LUDZIE SĄ JAK DRZEWA. Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko (fisheye). Lokalizacja: Kłodzko

Niesmiertelnosc

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko.

Jesteśmy istotami o wiele potężniejszymi niż trochę skóry, kości, mięśni, szarych komórek i pliku codziennych spraw, za którymi z taką powagą i zaangażowaniem biegamy. Jesteśmy LUDŹMI – Istotami, w których naturze leży nieśmiertelność pod warunkiem, że podążamy za głosem swojego serca i wypełniamy swoją misję, z którą przyszliśmy tutaj, na ten świat.

Każdy z nas ma taką misję. Każdy ma za zadanie odkryć ją w sobie i ze wszystkich swoich siłą ją wypełniać. Jeśli tak się dzieje – nie umieramy nigdy. Pozostają po nas nasze dokonania, pamięć i miłość. Ludzie odnoszą się do tego co powiedzieliśmy, zrobiliśmy, czym się z nimi podzieliliśmy lub czego się od nas nauczyli.

Spójrz na tych, którzy odeszli. Żyją w Twoim sercu. Wspominasz ich, a kiedy to robisz budzą się w Tobie uczucia. Może nawet z nimi rozmawiasz, pytasz ich o radę albo opowiadasz im o swoich doświadczeniach. Tak będzie kiedyś i z Tobą. Czy dajesz z siebie to co najlepsze? Czy realizujesz to, co w Tobie najcenniejsze? Czy wykorzystujesz i pomnażasz swoje talenty? Czy tym co dzisiaj mówisz, robisz i co dajesz z siebie innym budujesz swoją nieśmiertelność?