Medytacja – niebo jest tuż nad Tobą

Medytacja - niebo jest tuż nad Tobą - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA - Lokalizacja: Saint-Nazaire (Francja) Medytacja - niebo jest tuż nad Tobą - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA - Lokalizacja: Saint-Nazaire (Francja)

Utrzymuj stały kontakt wzrokowy z niebem. Miej je zawsze w zasięgu spojrzenia. Obserwuj je. Wpatruj się w nie. Przyglądaj mu się. Zerkaj na nie chociaż na krótką chwilkę co jakiś czas. Niezależnie od tego, czy czyste i błękitne, czy pokryte kłębiastymi, pierzastymi lub warstwowymi chmurami, dzienne czy nocne, pogodne czy burzowe, pełne gwiazd czy bezgwiezdne, świetliste, czy spowite tajemniczą czernią – niebo ma ogromną moc oddziaływania na człowieka. Niebo nas wspiera. Niebo do nas mówi. Niebo ma dla nas zawsze jakąś historię, niespodziankę albo dawkę wytchnienia.

Niektóre tradycje mówią, że po śmierci idziemy do raju, nazywając go często niebem. Tymczasem żeby nawiązać kontakt z niebem wystarczy unieść wzrok, albo położyć się na trawie i otworzyć oczy. Rób to jak najczęściej. Już tutaj i teraz sięgaj po okruchy raju. Napawaj się nim, napełniaj się jego pięknem, czerp z niego garściami.

Oto kolejna medytacja: Słuchaj nieba w z absolutną ciszą w głowie. Kontempluj je.  Podziwiaj. W skupieniu wypełniaj się każdym jego kolorem i odcieniem. Emocjami, które niesie i wzbudza. Jego spokojem i wzburzeniem. Jego łagodnością i nieokiełznaną mocą. Dostrzegaj jego niewypowiedziane piękno w każdej postaci, którą przybiera. Niebo doda Ci sił. Niebo doda Ci wiary w siebie. Niebo doda Ci optymizmu. Niebo doda Ci skrzydeł.

* * * * *

Coaching Prosperity

W procesie Coachingu Prosperity zachęcamy naszych Klientów do bezpośredniego kontaktu z niebem, i każdym innym fenomenem przyrody, jaki znajduje się w ich bezpośrednim otoczeniu. Głęboka, intymna więź z Naturą buduje zupełnie nowy poziom naszego Człowieczeństwa i uczy nas prawdziwego odpoczynku.

Fot. T. Milczarek