Kręgi

Kręgi - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA - Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko. Lokalizacja: Monachium (Niemcy) Kręgi - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA - Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko. Lokalizacja: Monachium (Niemcy)

Wszystko co mówisz, robisz i dajesz innym rozchodzi się po życiu i Wszechświecie w koncentryczny sposób – jak kręgi – fale na tafli jeziora, kiedy do wody wrzucisz kamień.

Nawet nie podejrzewasz jak daleko potrafią powędrować wygenerowane przez Ciebie kręgi i jak daleko, jak donośnie odbija się echem każdy Twój uczynek. Nie domyślasz się jak wielki rezonans wzbudza w globalnym otoczeniu każdy Twój akt wsparcia, Miłości, przyjaźni, bezinteresowności ale i niechęci czy wrogości a nawet bierności i obojętności.

Kręgi wracają do Ciebie w zwielokrotnionej i wzbogaconej formie. Wygenerowana przez Ciebie energia przepuszczona przez transformator Wszechświata wraca do Ciebie we wzmocnionej formie. Co chcesz dostawać? Co chcesz otrzymywać? Czym chcesz być karmiony? To, czego pragniesz jako pierwszy dawaj.

Wiedz jednak, że Wszechświat wyczuwa interesowność. Twój sygnał zostanie wzmocniony zależnie od intencji, z jakimi go emitujesz. Dlatego dbaj o oczyszczanie nadawania, a zobaczysz jak poprawiać się będzie jakość odbioru. Dawaj po to, żeby dawać a nie po to, żeby brać. Wtedy zaczną napływać do Ciebie najpiękniejsze dary.

* * * * *

Coaching Prosperity

W procesie Coachingu Prosperity pomagamy naszym Klientom przejąć odpowiedzialność za swoje życie. Odbywa się to poprzez stopniowe zrozumienie, że życie przynosi nam dokładnie to, co sami do niego wnosimy. Świat, który obserwujemy wokół siebie jest odbiciem naszych przekonań, dominujących myśli, naszego nastawienia i naszych oczekiwań. Chcąc zobaczyć zmianę w świecie, należy jej najpierw dokonać w sobie. To łatwe, kiedy zna się drogę, lub korzysta się ze wsparcia doświadczonego przewodnika.

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko