Korzenie – metafora wszystkiego co przyjmujesz

Korzenie – metafora wszystkiego co przyjmujesz

Korzenie - metafora wszystkiego co przyjmujesz

Korzenie odpowiadają za wszystko, co do siebie przyjmujesz – pokarmy, napoje, używki, rozrywki, wiedzę, polecenia, idee, duchowość, medyczne diagnozy, wyroki, osądy, przyjaźnie, relacje, Miłość, wsparcie, krytykę, wrogość, zło, obojętność – wszystkiego tego zażywasz i wszystko to możesz wybrać! Wybieraj świadomie, bo stajesz się tym, co zażywasz i czemu pozwalasz wchodzić do swojego życia.

Uważnie badaj to, czym się odżywiasz – szukaj rzetelnej wiedzy, która pozwoli Ci zweryfikować każdy rodzaj przyjmowanego pokarmu. Zwierzęta obwąchują to, co mają zamiar zjeść. Rób dokładnie to samo w każdym aspekcie. Filtruj jedzenie, porady, jakość usług i informacji, myśli, zalecenia, nakazy i sugestie. Badaj swoje źródła.

Uważaj na idee, które uważasz za swoje. Na składniki, które Ci smakują lub Cię uzależniają. Na używki, których nie potrafisz odstawić. Na krytykę i pochwały oraz to, od kogo one pochodzą i jaki jest ich charakter. Na cel, w jakim są wypowiadane. Bacz na porady – prawne, medyczne, zawodowe i osobiste. Sprawdzaj je i porównuj. Sięgaj do kilku źródeł. Przyjmuj te dobre i skuteczne a odrzucaj puste i złe. NIE AKCEPTUJ ŚMIECI, odcinaj się od nich, poddawaj w wątpliwość, nieustannie szukaj lepszych źródeł, szukaj źródeł alternatywnych. Szukaj tego, co napełnia Cię spokojem i Miłością. Szukaj prostoty i czystości.

Jakość tego co przyjmujesz bezpośrednio wpływa na jakość Twojego funkcjonowania. To, co do Ciebie wchodzi, BARDZO MOCNO wpływa na Ciebie i na Twoje owoce. Zakop śmieci pod drzewem, a drzewo zacznie usychać. Jakość pokarmów wspiera albo ogranicza w Tobie siłę do realizacji istoty Twojego nasionka. Wybieraj to, co niezbędne do rozwoju. Unikaj tego, co szkodzi i zanieczyszcza. Korzenie to wpływająca do Ciebie wszelkiego rodzaju energia. Troszcz się i dbaj o swoje korzenie. Od nich zależy forma, jakość i tempo Twojego rozwoju.

Od Twoich korzeni zależy jakość Twojego życia! Niech metafora KORZENI zainspiruje Cię do spojrzenia na wszystko co do siebie przyjmujesz z zupełnie nowej perspektywy i niech wzmocni Twój Rozwój Osobisty.

Fot. Małgorzata Nikołajewna