Kim przez to się stajesz?

Kim przez to się stajesz? - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA - Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko (fisheye). Lokalizacja: Wilno (Litwa) Kim przez to się stajesz? - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA - Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko (fisheye). Lokalizacja: Wilno (Litwa)

We wszystkim co robisz, czego się podejmujesz, do czego się zobowiązujesz, na co się decydujesz, czego odmawiasz, czego celowo nie robisz, w czym dopuszczasz się zaniechania albo nawet zaniedbania, wcale nie chodzi o samą czynność – jej wykonanie albo nie. Nie chodzi o to co robisz, czego nie robisz, co robisz w zamian lub co robisz zamiast.

We wszystkim, co robisz, chodzi o to, KIM PRZEZ TO SIĘ STAJESZ, kiedy robisz co do Ciebie należy, kiedy szarpiesz się miotany wątpliwościami, kiedy unikasz odpowiedzialności, kiedy udajesz, oszukujesz, grasz, robisz coś pomimo strachu lub kiedy strachowi ulegasz, kiedy jesteś stanowczy lub kiedy jesteś zbyt słaby.

Jaką zapisujesz kartę swojej własnej historii, jakie tworzysz rozdziały, jakie dodajesz ilustracje, opisy, jakie doprawiasz sobie charakterystyczne cechy, co dorysowujesz do swojego własnego życiowego autoportretu – cokolwiek robisz, lub czegokolwiek się nie podejmujesz – KIM PRZEZ TO SIĘ STAJESZ?

* * * * *

Coaching Prosperity

W procesie Coachingu Prosperity nie pozwalamy naszym Klientom lawirować w odcieniach szarości i odsuwać od siebie odpowiedzialności za swój własny los. Zadajemy sporo niekomfortowych pytań. Kiedy jednak Klient, szczerze wobec samego siebie udziela na nie odpowiedzi, zmienia swoje życie w diametralny sposób. Odkrywa swoją moc i w końcu staje się pełnym i prawdziwym SOBĄ.

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko