Jesteś unikatowy

Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko (fisheye). Lokalizacja: okolice Złotego Stoku, Jesteś unikatowy - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko (fisheye). Lokalizacja: okolice Złotego Stoku, Jesteś unikatowy - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA

Jestes unikatowy

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko.

Jesteś unikatowy. Jesteś jedyny w swoim rodzaju. Posiadasz wyjątkowe w skali całego Wszechświata osobowość, siłę, talenty i energię. Masz niepowtarzalne odciski palców, siatkówkę oka i kod DNA. Jesteś zauważalny w globalnym wymiarze. Świat bez Ciebie byłby niekompletny. Masz ogromny potencjał, bo jesteś Człowiekiem.

Możesz odcisnąć swoje piętno na Wszechświecie. Po to tutaj jesteś. Możesz żyć pełnią. Możesz realizować siebie, przeżyć życie spełnione, radosne i pełne. Takie, w którym będziesz szczęśliwy i z którego będziesz dumny. Możesz. Czy to robisz? Czy pozwalasz światu, żeby Cię dostrzegł? Czy umiesz wyróżnić się z tłumu w sposób, który jest charakterystyczny dla Ciebie i tylko dla Ciebie? Czy umiesz być niepowtarzany? Czy umiesz być sobą?