Jesteś człowiekiem? Jesteś cudem!

Jesteś cudem - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA - Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko. Lokalizacja: Paryż (Francja) Jesteś cudem - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA - Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko. Lokalizacja: Paryż (Francja)

Chcąc poobcować z cudem, nie szukaj daleko. Chcąc poobcować z cudem spójrz w lustro! Znajdziesz tam Istotę doskonałą. Cud natury i Wszechświata. Boskie arcydzieło. Stworzenie idealne. Pełne Miłości i Miłością napędzane. W imię Miłości zdolne dokonywać cudów.

Jako człowiek jesteś cudem! Jedynym w całym znanym nam Wszechświecie Stworzeniem, zdolnym odczuwać natchnienie i inspirację. Tworzyć rzeczy dla ich piękna. Zdolnym do odczytywania i odczuwania piękna w rzeczach stworzonych przez innych. Zdolnym korzystać z unikatowej umiejętności – wyobraźni, która pozwala nam dostrzegać i rozumieć rzeczy i idee, których nie można dotknąć.

Jako człowiek jesteś jedynym stworzeniem zdolnym wierzyć w coś, czego jeszcze nie widziałeś. W Stwórcę, w swoje wzniosłe cele, w ponadczasowe wartości. Jesteś zdolny w ich imię dokonywać heroicznych czynów, a nawet poświęcić własne życie dla czegoś, co uważasz za ważne – ważniejsze od siebie.

Jako człowiek potrafisz marzyć. Jesteś zdolny do samodzielnego zdefiniowania sensu swojego istnienia. Do wyjścia poza własne ograniczenia. Do zbudowania życia takiego, jakiego pragniesz. Do stworzenia z innymi więzi opartych na szacunku, przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu. Do odczuwania wspólnoty, wdzięczności i bezwarunkowej Miłości.

Chcąc poobcować z cudem spójrz w lustro! Ty jesteś cudem!

* * * * *

Coaching ProsperityW procesie Coachingu Prosperity inspirujemy naszych Klientów, żeby korzystali ze swojej pełnej i dobrzej pojętej duchowości. To właśnie duchowość czyni nas – ludzi wyjątkowymi istotami zdolnymi do przekraczania swoich własnych granic na wiele różnych sposobów. To duchowość pozwala nam odkryć swoje własne NASIONKO a więc wszystko to, co jest dla nas ważne. To duchowość pozwala nam zmienić swoje myśli, słowa, sposoby zachowań, nawyki a w konsekwencji również nasz los.

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko