Co odbierasz?

Co odbierasz? - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA - Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko (fisheye). Lokalizacja: Maribor (Słowenia) Co odbierasz? - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA - Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko (fisheye). Lokalizacja: Maribor (Słowenia)

Na jakie częstotliwości jesteś nastawiony? Co odbierasz najchętniej z otaczającego Cię świata: to co sensacyjne, hałaśliwe, rzucające się w oczy, łatwe do powtórzenia i nie wymagające wysiłku, czy to co wartościowe, rozwijające, pełne, podszyte wyzwaniem, wymagające nieco wysiłku ale i pozwalające przejść o kilka kroków dalej albo wspiąć się odrobinę wyżej?

Co dostrzegasz wokół siebie? Zło czy dobro? Odcienie szarości czy pełnię koloru? Negatywne czy pozytywne zdarzenia? Jak interpretujesz to, co dzieje się wokół Ciebie? Jaką intencję działania przypisujesz ludziom których spotykasz? Jakie strategie działania wolisz – bezpieczne gotowanie się w tym samym co zawsze, znanym Ci sosie, czy sięganie po nowe perspektywy? Jak często dowiadujesz się czegoś zupełnie nowego, ocierasz się o nową wiedzę, jak często doświadczasz czegoś, z czym nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia?

Wszystko to są Twoje wybory. Wystarczy zmienić nastrojenie mentalnych pokręteł, skorygować nastawienie, zmienić podejście. I nagle z głośników w Twoim umyśle płynie zupełnie inna muzyka.

* * * * *

Coaching Prosperity

W procesie Coachingu Prosperity, zapraszamy naszych Klientów, do poszerzania swoich definicji – zdrowia, rozwoju, harmonii, relacji, Miłości… Takie poszerzone definicje zmieniają ogląd rzeczywistości i uwidaczniają, o ile pełniejszy smak może mieć życie. Ciągną z niedającą się poskromić mocą do działania i do budowania siebie pełniejszego, szczęśliwego i bardziej spełnionego.  

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko