Anioły

Anioły - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA - Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko. Lokalizacja: Warszawa Anioły - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA - Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko. Lokalizacja: Warszawa

Anioly

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko.

Wszechświat pełen jest Aniołów gotowych chronić Cię i wspierać. Oddaj się w ich ręce, a Anioły otworzą przed Tobą wrota świata, w którym Twoje życie napełniać się będzie radością, Miłością i pokojem.

Anioły przywołuje się za pomocą odpowiednich myśli, słów i czynów. Muszą to być myśli, słowa i czyny pełne harmonii, wyrozumiałości, wsparcia, dobra, czystości ale przede wszystkim Miłości. Bezwarunkowej Miłości do świata, ludzi i do samego siebie, Miłości mimo wszystko i niezależnie od wszystkiego.

To może być czasem spore wyzwanie, ale działanie odwrotne jest o wiele bardziej kosztowne. To co dajesz, to otrzymujesz. To, co emitujesz, to do Ciebie wraca.  To, co widzisz wokół siebie dzisiaj to efekt tego, co wyemitowałeś wczoraj. To, co zobaczysz jutro to efekt tego, co emitujesz dzisiaj. To, co wolisz odbierać i co chcesz widzieć w swoim życiu ofiarowuj światu i ludziom wokół siebie pierwszy, nie oczekując niczego w zamian i nie bacząc na krzywdy, które może już Cię spotkały. Nawet jeśli tak się stało – to Ty przerwij tę spiralę. Dokonaj zmiany. Chroniąc siebie wyemituj dobro. To może się kłócić z Twoimi doświadczeniami i  pojmowaniem relacji wymiany czy poczuciem krzywdy. Ale Anioły nie stosują się do naszych ludzkich zasad i sposobów postępowania. One wynagradzają według swoich prawideł i ich względy zdobywa ten, kto potrafi się do nich zastosować. One czekają, żeby Cię wesprzeć. Ale wspierają i noszą na rękach tylko tych, którzy są im podobni.

Co chcesz odbierać? Czego chcesz więcej? Co jest Ci najbardziej potrzebne? Dokładnie to daj innym, a jeśli będziesz wystarczająco uważny, odbierzesz to pomnożone po wielokroć o wiele szybciej niż jesteś w stanie przypuszczać.