Wolność - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA - zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko (fisheye). Lokalizacja: Góra Śnieżka (Karkonoski Park Narodowy)

Zdecyduj się na Wolność

Wolnosc

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko.

Nosisz w sobie Skarb – przebogate i przepotężne wnętrze stanowiące Twój prywatny, nieskończony Wszechświat, którego nikt ani nic poza Tobą nie jest w stanie ogarnąć, okiełznać, zmierzyć ani ograniczyć. Ludzie potrafią być wolni tkwiąc w zamknięciu w ciasnej celi bez okna, a jednocześnie potrafią być zniewoleni w więzieniu swoich własnych wyobrażeń i złudzeń żyjąc w luksusowym pałacu. Twoja Wolność zależy od Ciebie, od Twoich interpretacji, od Twoich decyzji i od sposobu, w jaki pojmujesz otaczający Cię świat.

Dlatego powtórzę to raz jeszcze: nikt ani nic poza Tobą nie jest w stanie ogarnąć, okiełznać, zmierzyć ani ograniczyć Twojego wewnętrznego Wszechświata. Zdecyduj świadomie, czy wolisz być zniewolony i nieszczęśliwy czy spełniony i wolny? Twoja Wolność to kwestia Twojego wyboru.

Podaj dalej...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this pageEmail this to someone