Zaklęcia. Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko. Lokalizacja: Lublana (Słowenia)

Zaklęcia

Zaklecia

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko.

Co powtarzasz sam sobie o sobie samym? Jak zwracasz się sam do siebie w pierwszej osobie liczby pojedynczej?

– Ależ ze mnie… (kto?)
– Jestem… (jaki?)
– Mam… (co?)
– Że też ja zawsze… (co?)
– Moje możliwości są… (jakie?)
– Moje największe talenty to… (co?)
– …

Jakie są Twoje najczęściej powtarzane językowe autosugestie, schematy, szablony i kalki?

Wiedz, że wszystko to są zaklęcia! Czymkolwiek siebie karmisz – wrasta to w Twoją osobowość, świadomość i codzienność i taki właśnie się stajesz: mądry, piękny, bogaty, utalentowany, pełen pasji, zdrowy, szczęśliwy albo zupełnie inny – dokładnie taki, jakim sam siebie sobie opisujesz.  Te zaklęcia wypowiadane setki razy każdego dnia stają się prawdą! Siła Twoich słów odciska się piętnem na rzeczywistości, którą obserwujesz.

Rozmawiaj ze sobą DOBRZE, a zaczniesz stawać się coraz spokojniejszy, bardziej łagodny i pełen pokoju. Rozmawiaj ze sobą DOBRZE a zmieni się energia, którą emanujesz na zewnątrz. Rozmawiaj ze sobą DOBRZE a zaczniesz DOBRZE rozmawiać również z innymi, tworząc wokół siebie coraz bardziej sprzyjające Ci środowisko. Przemawiaj DOBRZE do siebie i do świata. Ludzi, którzy rozmawiają z nami DOBRZE lubimy i chcemy im odwzajemnić ich przyjazne nastawienie. Przemawiaj DOBRZE do siebie, żebyś mógł sam sobie DOBRZE odpowiadać i żeby DOBRZE mógł Ci odpowiadać Wszechświat.

Podaj dalej...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this pageEmail this to someone