Słabość i moc Lokalizacja: Wrocław, ogród zoologiczny

Słabość w jednej dziedzinie to moc w innych obszarach

Slabosc i moc

Fot. T. Milczarek

Każdy talent to kumulacja dobrej energii w jakimś określonym obszarze, a jednocześnie żaden, największy nawet geniusz nie jest doskonały we wszystkim. Dlatego skupiaj się na tym co w Tobie mocne i rozwijaj to do poziomu mistrzostwa. A w słabszych obszarach bądź dla siebie wyrozumiały i łagodny.

Niedoskonałość w jednym obszarze daje automatycznie moc i energię w innym. Dlatego nawet jeśli w jakiejś dziedzinie dostrzegasz w sobie słabość, daj sobie do tego prawo. Każdy obdarzony jest pozytywnymi umiejętnościami, więc szukaj w sobie talentów i rozwijaj je. Jeśli dostrzegasz ich niewiele – to informacja, że powinieneś zacząć szukać głębiej. Jeśli nie doceniasz ich wagi – to znak, że powinieneś je szlifować staranniej.

Ile dostrzegasz w sobie kryształów mocy i talentu? W jaki sposób poszukujesz swoich mocnych stron? Jak je szlifujesz? Kto Cię w tym wspiera? Jak możesz udoskonalić swoją strategię rozwoju? Rób wszystko co konieczne, żeby wydobywać z siebie to, co w Tobie najlepsze. Wszechświat tego potrzebuje. Wszechświat potrzebuje Ciebie.

 

Podaj dalej...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this pageEmail this to someone