Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko (fisheye). Lokalizacja: Warszawa

Siedem lat zaczyna się dzisiaj

Czas

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko.

Wszystkie komórki ludzkiego organizmu zmieniają się w cyklu około siedmiu lat. Tyle mniej więcej potrzeba czasu, żeby z Ciebie, który właśnie czytasz te słowa, nie pozostała ani jedna komórka. Jeśli przeczytasz te słowa ponownie za siedem lat, przeczyta je fizycznie inny człowiek – nie będzie miał on ani jednej części wspólnej z człowiekiem, który przeczytał je dzisiaj.

Masz wpływ na to, jaki to będzie człowiek – czy będzie on zdrowy, wysportowany, rozgarnięty, mądry, zaradny, wykształcony, masz wpływ na to czym ten człowiek będzie się zajmował, jakich i ilu będzie miał przyjaciół, jakie będzie miał zbudowane wokół siebie relacje, ile w jego życiu będzie dobra i Miłości, ale przede wszystkim masz wpływ na to, czy będzie to człowiek szczęśliwy. Masz też wpływ na to, czy będzie on szczęśliwy troszkę, bardzo czy bezgranicznie.

Masz ogromny wpływ na to, czy ten człowiek będzie pełen szczęścia nie tylko za siedem lat, ale i za pięć, za dwa, za rok, za miesiąc, jutro i dzisiaj. Tak, dzisiaj! Masz wpływ na to jak bardzo szczęśliwy jesteś lub będziesz dzisiaj. Wszystko to leży w Twoim zasięgu, bo wszystko, co pojawia się w Twoim życiu i wszystko czego w nim brak, to skutek Twoich własnych wyborów a to, co w swoim życiu dostrzegasz to kwestia Twoich interpretacji. Jesteś potężną Istotą, która siłą swoich decyzji i nadawanych przez siebie znaczeń tworzy swój własny świat. Dlatego świadomie wybieraj to, co Cię wspiera i rozwija, buduj wokół siebie sprzyjające Ci środowisko, dostrzegaj potencjał i szanse tym, co masz wokół siebie. Nadawaj wszystkiemu co Cię otacza pozytywne znaczenia, a poziom Twojego poczucia szczęścia będzie wzrastał. Dzisiaj, za siedem lat, w każdej chwili.

Podaj dalej...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this pageEmail this to someone