Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko (fisheye). Lokalizacja: Warszawa

Przestrzeń wokół Ciebie

Przestrzen

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko.

Twórz wokół siebie sprzyjającą Ci przestrzeń. Taką, którą lubisz. O odpowiednio dobranych kolorach i kształtach. Jeśli wolisz – niech będzie ona świetlista lub niech tonie w mroku. Jeśli wolisz – niech dominują w niej linie łagodne i miękkie lub ostre i kanciaste. Jeśli wolisz – niech będzie otwarta i przestronna lub zamknięta, skupiona i pełna drobiazgów. Świadomie ją zaprojektuj i ukształtuj. Nie akceptuj przypadków, bylejakości i mizerii. Wybieraj. Dbaj o szczegóły i ciesz się nimi! Maluj, tapetuj, odświeżaj, ozdabiaj, zmieniaj, wyrzucaj śmieci, oddawaj innym niepotrzebne przedmioty, pozbywaj się balastu. Bądź w tym lekki, swobodny, zwiewny.

Wpływaj na przestrzeń wokół Ciebie w takim stopniu, w jakim to możliwe. Zrób wszystko co możesz, żebyś czuł się w swojej przestrzeni doskonale. Powinieneś ją nie tylko lubić, ale powinieneś tworzyć wokół siebie swoje własne królestwo, w którym uwielbiasz przebywać z korzyścią dla Twojego rozwoju – choćby na najmniejszym obszarze, choćby w jednym kącie, choćby symbolicznie. Zainstaluj wokół siebie kotwice i aktywatory swojego pozytywnego myślenia, radości i nastawienia na rozwój, a ich wsparcie będziesz odczuwał w każdej chwili, każdego dnia i o każdej porze.

Podaj dalej...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this pageEmail this to someone