Osobista Rada Mędrców - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA - zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko (fisheye). Lokalizacja: Wrocław

Twoja Osobista Rada Mędrców

Rada Medrcow

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko.

Twoje życie – podobnie jak wektor – posiada swój zwrot, siłę i kierunek, zgodnie z którymi toczy się i rozwija. W ogromnej mierze wszystkie te parametry zależą od pięciu najbliższych Ci ludzi, którzy żyją wokół Ciebie lub w Twojej pamięci i którym pozwalasz wywierać na siebie wpływ. 

Kim są Ci ludzie? W co wierzą? Co ich motywuje? Czym się pasjonują? O czym marzą? Czym się kierują? Jak definiują sukces? Co Ci radzą? Jak się do Ciebie zwracają? O czym z nimi rozmawiasz? Co z nimi robisz? Co przy nich czujesz? Co czujesz do nich? Co pierwsze przychodzi Ci do głowy ma dźwięk imienia każdego z nich? W jakich dziedzinach życia chciałbyś być taki jak każdy z nich?

Dbaj o to, żeby na każdym etapie Twojego życia Twoja Osobista Rada Mędrców składała się z najlepszych ludzi, do których w danej chwili masz dostęp. Nie akceptuj w jej składzie nikogo, od kogo nie chcesz się uczyć lub kto w żaden sposób Cię nie inspiruje. Do pięciu najbliższych Ci osób dopasowujesz poziom energii, na jakim prowadzisz swoje życie. Tam gdzie oni kierujesz swoją uwagę i na podobnych rzeczach się skupiasz. Wspólnie z nimi tworzysz swój świat, jego granice i tkwiące w nim możliwości. Tak jak oni podchodzisz do wyzwań, podobnie jak oni rozwiązujesz pojawiające się trudności. Od składu Twojej Osobistej Rady Mędrców zależy jakość strategii, za pomocą których kierujesz swoim życiem. Dlatego dobieraj jej skład bardzo starannie, posługując się głową, sercem i intuicją. Wręczaj nominacje i dymisje zgodnie z tym, co Ci podpowiadają ci trzej doradcy. Dobór członków Twojej Rady Mędrców to kwestia racji stanu Twojego życia.

Podaj dalej...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this pageEmail this to someone