Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko (fisheye). Lokalizacja: Kłodzko

Odrodzenie

Odrodzenie

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko.

Każdy z nas nosi w sobie umiejętność odradzania się, zaczynania na nowo, płynnego przechodzenia przez fazę uśpienia i zamrożenia, która w naturalny sposób czasem w życiu się pojawia. Każdy z nas przy odrobinie wysiłku potrafi wypracować w sobie łatwość w przywracaniu w sobie stanu wiosny, radości, nowości i zmiany, stanu bycia mądrzejszym, pełniejszym, dojrzalszym i bogatszym o doświadczenia, które ma za sobą. Uczymy się tego od dziecka, kiedy to odradzamy się po każdej nieudanej próbie wykonania nowej czynności i z zapałem powtarzamy kolejne próby tak długo, aż opanujemy nową umiejętność w zadowalającym stopniu. Wyzwania dorosłych są nieporównywalnie większe, jednak to, przed czym stajemy zawsze odpowiada naszym możliwościom, jeśli tylko uwierzymy w swoją zdolność do odradzania się na odpowiednio zasobnym poziomie.

Gdziekolwiek jesteś, jakkolwiek wygląda Twoja codzienność, niezależnie  od tego w jakim stopniu spełniony się czujesz – zawsze możesz wypuścić kwiaty i przywołać do swojego życia z ciepłych krajów ptactwo. Zawsze możesz dać Światu część swojej energii, żeby otrzymać w zamian jego Wdzięczność. Zawsze możesz odrodzić się na nowo pokonując każdą przeciwność i sięgając po wyższy stopień swojego własnego rozwoju.

Praktykuj Odrodzenie. Odradzaj się coraz silniejszy, potężniejszy, spokojniejszy i piękniejszy. Odradzaj się coraz szczęśliwszy, bogatszy i pełniejszy. Odradzaj się na nowo i na nowo, w coraz większym stopniu realizując samego siebie.

Podaj dalej...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this pageEmail this to someone