Maski - LUDZIE SĄ JAK DRZEWA. Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko. Lokalizacja: Wenecja (Włochy)

Maski

Maski

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko.

Ile masek przywarło do Twojej twarzy? Ile z nich możesz swobodnie założyć i swobodnie zdjąć? Założenie których z nich jest dla Ciebie kłopotliwe? Zdjęcie których jest naprawdę trudne? Ile z masek, których używasz jest Ci znajomych i bliskich a ile tak obcych, że nie wiesz skąd je wziąłeś? W ilu czujesz się doskonale, choć nie mają nic wspólnego z tym, co nosisz w sercu?

Ile ze swoich masek świadomie wybrałeś? Ile własnoręcznie zaprojektowałeś, odcisnąłeś, pomalowałeś i ozdobiłeś? Z których ze swoich masek jesteś dumny a jakie chowasz za plecami i chciałbyś zapomnieć, że kiedykolwiek je stworzyłeś?

Czy dostrzegasz, że maski to nie są prawdziwe twarze? Czy dostrzegasz że maski to tylko maski? Kim się stajesz, kiedy zdejmujesz wszystkie maski i patrzysz sobie w oczy w lustrze? Co wtedy o sobie myślisz? Co do siebie mówisz? Co do siebie czujesz? Czy ktoś zna Cię takim, jaki jesteś bez jakiejkolwiek maski?

Co Ci to wszystko mówi?

Podaj dalej...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this pageEmail this to someone