Mądrości - Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko (fisheye). Lokalizacja: Helmond (Holandia)

Kto szepcze Ci do ucha swoje mądrości?

Madrosci

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko.

Komu dajesz prawo wlewania Ci do ucha swoich mądrości? Kto najczęściej szepcze Ci swoje historie, wizje, interpretacje, punkty widzenia i przekonania na temat otaczającego Cię świata? Komu dajesz prawo do wpływania na Twój sposób postrzegania rzeczywistości? Komu pozwalasz ingerować w swoją ocenę sytuacji? Kto ma wpływ na to co, jak, kiedy, o czym i o kim myślisz?

Czy te opowieści, których tak często wysłuchujesz sprzyjają Ci i Cię wzmacniają? Czy przynoszą Ci inspirację, radość i energetyczne wsparcie?

Wypisz 4-6 osób, z którymi najczęściej rozmawiasz lub/i których wypowiedzi mają na Ciebie największy wpływ. Przemyśl kolejno swoje relację z każdą z tych osób ustalając, czy jej wpływ na Ciebie jest pozytywny czy negatywny, a następnie zrób wszystko co niezbędne, aby w Twoje najbliższe otoczenie stanowili wyłącznie ludzie, którzy wnoszą w Twoje życie energię, pasję, poczucie szczęścia i chęć działania. To ma fundamentalne znaczenie dla Twojego rozwoju!

Podaj dalej...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this pageEmail this to someone