Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko (fisheye). Lokalizacja: Reims (Francja)

Grawitacja

Grawitacja

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko.

Dla człowieka, który realizuje program zapisany w swoim nasionku i sięga po swoje spełnienie grawitacja przestaje oddziaływać. Przestaje go ograniczać. Przestaje być ziemskim przymusem. Uwalnia go od siebie i daje mu prawo do unoszenia się lekko nad ziemią w poczuciu głębokiego sensu swoich działań i przeżywania związanych z tym pozytywnych emocji oraz pozostawania w budujących i dobrych relacjach z otoczeniem.

Pozwala mu unosić się w aurze swoich ważnych dokonań, które opromieniają tych, którzy korzystają z jego soczystych owoców czymkolwiek one są – dobrą poradą, doskonałym produktem, usługą, gestem, poświęconym czasem, wsparciem materialnym lub wzięciem za rękę na trudniejszym odcinku drogi.

Kiedy podążasz za swoim nasionkiem, realizacja Twoich celów i zadań pochłania Cię bez reszty, wciąga Cię i tracisz poczucie upływającego czasu. Odrywasz się od ziemi najpierw na ułamki sekund, później na kilka chwil, później na całe dni a później przejmujesz nad nią pełną kontrolę. Tworzysz swój własny, autorski Wszechświat, w którym samodzielnie możesz decydować o tym, kiedy z niej korzystasz, a kiedy z niej rezygnujesz. Czy czujesz czasem jak grawitacja przestaje na Ciebie oddziaływać?

Podaj dalej...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this pageEmail this to someone