Zdjęcie wykonane obiektywem typu rybie oko (fisheye). Lokalizacja: Warszawa

Graj akordami to, kim chcesz być

Graj akordami

Fot. T. Milczarek, zdjęcie wykonano obiektywem typu rybie oko.

Bądź w pełni skoncentrowany na tym, kim chcesz być i się stawać, na swojej pasji, na swoim życiowym obszarze. Bądź w tym zanurzony na 100% każdego dnia, przy każdej nadarzającej się okazji i w każdej pojawiającej się sytuacji. Bądź i stawaj się taki, jaki chcesz być. Bądź i stawaj się tym, kim chcesz być. Graj swoją melodię nieustannie, bądź jej oddany i wierny. Bądź melodią swojego życia.

Nie wystukuj swojej melodii jednym palcem na samych tylko białych klawiszach. To jest dobre tylko na początku. Zmierzaj do wirtuozerii. Graj akordami. Łap po kilka klawiszy i niech wszystkie dźwięki współbrzmią i współgrają. Szukaj harmonii! Szukaj w sobie talentu do tego, żeby wszystko co robisz wspierało Twoją życiową melodię – niech będzie ona grana przez wszystko czym się zajmujesz. Akompaniuj jej każdym swoim słowem, myślą i czynem.

A kiedy nauczysz się grać akordami przełamuj harmonię. Graj jazzowo. Niekonwencjonalnie. Nowatorsko. Niespodziewanie. Nieszablonowo. Nadaj swojej pasji jeszcze więcej kreatywności, nadawaj jej ciągle to nowy wyraz, brzmienie, charakter i styl. Bądź improwizatorem. Bądź kreatorem. Bądź życiowym artystą.

Podaj dalej...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPrint this pageEmail this to someone